Elektrické vibromotory Webac Vibro s.r.o.

Mikrovibromotory

Mikrovibromotory

Jsou vyrobeny z vysoce odolné lehké hliníkové slitiny a používají se v potravinářském, farmaceutickém a obalovém průmyslu.

více zde

Vibromotory VO/VA/VF

Vibromotory VO/VA/VF

Široká škála variant motorů. Jsou určeny pro nepřetržitý provoz za nejnáročnějších podmínek s minimálními potřebami údržby.

více zde

Vibromotory VV

Vibromotory VV

Příložné vibromotory řady VV jsou konstručně, technicky a kvalitou srovnatelné s vibromotory největších světových výrobců vibromotorů.

více zde

 

Vibromotory WEV

Vibromotory WEV

Elektrické vibromotory série WEV jsou k dispozici v provedení 2-, 4-, 6- a 8-pólových a je možné je objednat do zóny s nebezpečím výbuchu.

více zde

Vibromotory 12/24 V

Vibromotory 12/24 V

Jsou navrženy tak, aby mohly být instalovány uvnitř strojů a zařízení vyžadujících generování vibrací do 50 Hz způsobených malými odstředivými silami.

více zde


CERTIFIKÁTY KVALITY CCZ, CE, ATEX

  • Elektromotory Siemens (vestavné elektromotory) zajišťují, že po elektrické stránce splňují Webac Vibro vibromotory veškeré technické požadavky dnešní doby. Na požádání Vám zašleme Prohlášení o shodě kde je uvedeno i prohlášení o elektromagnetické kompatibilitě.
  • Krytí IP 65 = ochrana proti stříkající vodě a prachu
  • T23 = provedení pro tropické prostředí = vyšší odolnost proti vysoké teplotě okolí, vlhku, plísním, atd.
  • Můžete si objednat napětí jaké potřebujete (vyrábíme např. pro USA 220/380V, 50/60 Hz, Austrálii 415V, 50 Hz, Kanadu 575 V, 60 Hz atd.)
  • Mazáním vibromotory tukem SKF a používáním ložisek jedině značky SKF nebo KLF je zajištěno, že motory nemusí být domazávány po celou dobu garantované životnosti ložisek, což ocení obvzláště ti, kdo vibromotory umísťují do těžko přístupných míst
  • Těsnění O kroužky

 

 

 

 

CZ | EN

Vibrační technika – průmyslové vibromotory, příložné vibromotory, vibrační motory