Other products

Vibrační stolek Webac KONDI

Odstraní vzduchové bubliny z forem s čokoládou a rozprostře hmotu rovnoměrně.

Vibrační stolek slouží k vibrování forem s čokoládou s variabilní intensitou. Je regulovatelný nastavením nevývažků u elektrického vibromotoru nebo tlakem vzduchu u pneumatického vibromotoru. Záleží na tom, jaký pohon stolku si vyberete. Vibrační stolek je vyroben celý z ušlechtilé oceli, s gumovými nohami, odpružená deska.

Pohon stolku může být jak elektrický, tak na stlačený vzduch. Osazuje se buď vibromotorem WM 3/45 – 1 fázovým, ke kterému se může připojit měnič. Nebo se osazuje pneumatickým turbínovým vibromotorem VT 9 nebo VT 16, ke kterým se může ještě přidat škrtící ventil DV 25.

informační leták

Mechanické oscilátory VMD

Typová řada VMD mimořádně splňuje požadavky na vysokou odstředivou sílu, při snížených rozměrech a hmotnosti, které jsou většinou požadovány u velkých aplikací.

Nízká hlučnost a nízká povrchová teplota spolu s výborným olejovým těsněním, dělá z VMD budiče velice spolehlivý výrobek ve výkonu a životnosti.

VMD budič je dodáván se spojovací přírubou (DIN norma) pro řídící hřídel, nevývažky, kryty, navíc nevývažky pro požadované nastavení. Kompletní řídící systém je k dispozici na požádání s různým systémem připojovacích děr.

informační leták

 

Zařízení na čištění disků kol

Odstraňuje nečistoty z disků kol, současně je možné provádět odstraňování otřepů a leštění. Otáčky je možné libovolně měnit dle potřeby měničem. Dávkovací čerpadlo, které dávkuje chemické složky, je standardní součástí.

Najednou je možné zpracovat pouze jeden disk. Celkový objem stroje je 148 l.Stroj je vyrobený z litiny. Stěny mají tloušťku 6 mm, dno z 8 mm. Potaženo polyuretanem.

informační leták